Soru - Cevap (uzun vade listesi)

  •  A 
AH*** AT*** 17.12.2021 10:37
Konu / Hisse Kodu: uzun vade listesi
aydın abi yavaş yavaş liste tamamlanıyor güncelleme revizyon yeni hisseleri ekleme bu listeye yapacakmısın son çeyrek bilanço tahminine göre farklı bir değerlendirmen olacak mı saygılar , sevgiler ...
Cevap 17.12.2021 10:48

O kadar yoğun bir tempom var ki, zamana yetişemiyorum. Gece paylaşımıma bakın destek dirençte! Sabah uyanma saatim de 07:15.  Ben bu tempo ile takip eden herkesi piyasalarda korumaya, varlıklarının artmasına çabalarken, zamanı geliyor ısrarlarım yüzünden nasıl tepkiler, sitemler de gördüğümü biliyorsunuz. 

Ama diğer taraftan öğreniyorum ki, bazı üyelerimiz benim bu kadar emekle yaptığım paylaşımlarımı liste olarak çevrelerine yolluyorlarmış. Şevkim kırılıyor bunları yaşadıkça. Ama maalesef bu tarz olaylar hayatın her kesintinde var. 

Beynim çok dolu olduğu için sorunuzu dertleşme terapisi olarak kullandım kusura bakmayın.

Evet liste devamlı küçülüyor. Ekleme ya da revizeler düşünüyorum ama bir türlü detaylı inceleme fırsatı bulamıyorum. Ayrıca bu kadar hızlı ve kesintisiz yükseliş beni de geriyor. Ben oraya bir şey girdiğimde bu ortamda orta-uzun vade olduğuna bakılmadan hemen alınabilir. Sonra da korktuğum düzeltme gelecek olursa, maliyetli yakalananların mesajları akmaya başlar. 

Kendime göre uygun gördüğüm ve zaman bulduğum anda bu ekleme ve revizeleri yapacağım. Şimdilik kapanmaları daha çok olacak sanırım.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_