Soru - Cevap (KOZAA ve KOZAL)

  •  A 
GÜ*** ÜN*** 02.12.2021 11:01
Konu / Hisse Kodu: KOZAA ve KOZAL
Aydın bey merhaba,
Biz de uzun zaman olduğu gibi mutsuz ve umutsuzuz maalesef fakat hayat devam ediyor. Artık işe gitmek dahi istemiyorum. ama size pozitif duygular vermek isterim, ümit var olalım, Türkiye büyük ve köklü bir ülke inşallah güzel günler göreceğiz, inanalım. Allah hepimize kolaylık versin.

Uzun Vadeli His. Hedeflerinde Kozaa 20'yi geçti, beklentiniz bitti mi yoksa revize yapacak mısınız? Kozal'a nazaran daha çok beğendiğinizi belirtmişsiniz.
Teşekkürler
Cevap 02.12.2021 11:06

Öncelikle hemen söyleyeyim ki, zaten yazıyorum. Ben ülkemden çok umutluyum. Geçmişte olduğu gibi, bu sıkıntıları da aşacak. Ondan sonra da çok daha güçlü bir hale geleceğiz. Umarım tüm bu sıkıntıların nedenleri de sonrasında alınacak yasal düzenlemelerle bir daha yaşanmayacak şekilde giderilecektir. 

Kozaa konusuna bakayım. Bilanço olarak daha üstünğ bekliyorum normalde ama nedense hep dirençlere takıldıkları için biraz daha temkinli seviyeler yazmıştım. Yukarı revize yapabilirim.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_

Cevap 02.12.2021 11:12

Kozaa'yı bilanço beklentim daha üstünde olsa da, listeden gerçekleşmesi sonrası çıkartmayı tercih ettim. Ons ve gram altında bu gidişte riskler görüyorum. Ama son bilançonun da iyi gelmesini bekliyorum. Fakat devamını olur da çanak kıracak olursa, teknik tablolarla yakalamaya çalışırız.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_