Soru - Cevap (Tepkiler)

  •  A 
İB*** ÖZ*** 18.03.2021 16:43
Konu / Hisse Kodu: Tepkiler
Hocam merhaba, bir tepkide benden. Gördüğüm kadarıyla herkes tepkili. Fakat bu yaşananların sorumlusunun siz olmadığınızı bilmiyorlar:) Dediğiniz gibi zor günlerden geçiyoruz ve geçeceğiz. Ama maalesef ki asıl sorumlular bu işten sıyrılacak.saygılarımla. (Hocam isterseniz yayınlamayabilirsiniz ama az önceki alctl mesajı canımı sıktı, sitenize üye alırken belli bir kıstas mı getirseniz)
Cevap 18.03.2021 17:50

Sitemize herkesin üye olma hakkı var. Beni de hakkaniyetle eleştirme hakkı da var. Ama bunun gerçekten hakkaniyetle yapmaları lazım. Çünkü nihayetinde burada ne dersek kesin gerçekleşir ve hemen gerçekleşir diye bir garanti ve iddiamız da yok. Ayrıca da tamamı gerçekleşecek beklentisinde olmak da doğru değil. Gerçekleşen öngörülerimiz gibi gerçekleşmeyen öngörüler de olabilir. Bunun için de neden bu gerçekleşmedi diye eleştrenler de olabilir. Bunlar işin akışında normal.

Ayrıca çok teşekkür ederim sağolun. Ama herkes tepkili sözünüzde küçük bir düzeltme yapmak istiyorum! yüzlerce üyemiz var. Ama son düşen hisselerle ilgili sorular gayet doğal sorular. Bunları tepki diye görmemek lazım. Kaldı ki, belli sayıda tepki bile olsa bu da doğal zaten. 

Sadece alctl ile ilgili sözler çok yanlış ve gerçek olmayan bir itham ki, on yıllık sitemde hiç yapmadığım birşey. Bir ikinci üyemden daha bunu hiç duymamıştım. Bu hoş olmadı. Siteyi kullanımda bir eksiklikten kaynaklandığı görüşündeyim. Ama yine de bunu anlamadan böyle bir söz kabul edilir değil.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_