Soru - Cevap (SOĞUK TERLER !!)

  •  A 
İR*** KA*** 27.01.2021 22:53
Konu / Hisse Kodu: SOĞUK TERLER !!
İyi çalışmalar aydın abi. Sizi tanıyıncaya kadar borsa nedir bilmezdim. sizi tanıdıktan sonra demekki böyle insanlar da yaşıyormuş bu dünyada dedim.. özelliklede her yazıya detaylıca hiç bıkmadan yeteri kadar bazende sasıracağım kadar uzun uzun cevaplar vererek anlatıyorsunuz ... Yazılacak çok şey var ama kitabın ortasından gidelim. . son birkaç haftadır adeta bir anne babanın evlatlarını kollaması gibi gerekli uyarıları hep yaptınız. sayenizde full nakitteyim. karakter bitti daha yazardımda :)
Cevap 27.01.2021 23:51

:)) Teşekkür ederim.

Şimdi düşüşten koruyabilmek kadar diğer önemli bir şey de, doğru yerde doğru seviyelerde yeniden alım fırsatlarını da doğru yakalatabilmektir. İşte borsada bu zikzakları doğru yakaladığınızda borsanın düşmesi korkulacak bir risk değil, Ekstra karlar yapmak için bir fırsat olur. Bunu gördükçe, düşse de daha düşükten daha az riskle alsak dersiniz. 

Şimdi okuyan üyelere yazılarımda yazdığım bir izahatı size soruyorum! Düşüşlere full hissede yakalanırsanız bu sizde panik yaratır. Ama beklediğiniz bir düşüşe nakit, hele ki ful nakit hazırlıklı girerseniz panik değil, nereden alsam telaşında olursunuz. Siz şu an bu duygu içinde değil misiniz.?


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_