Soru - Cevap (Nugyo)

  •  A 
BU*** TA*** 20.01.2021 19:00
Konu / Hisse Kodu: Nugyo
Hocam bu hisse bayagi heyecanlımis yerinde durmuyor, gun icinde bir eksi bi arti yapip durdu , tuzak mi diyorlar artik buna ama sanirim beyaz gibi olacak beyaz i kaçırmıştim bunu kaçırmayacagim. Dusuk adet notunun da bugun önemini daha iyi anlamış olduk .
Umarim bu telegram pazarlamacilari bu hisseye el atmaz genelde anladığım kadarıyla bu tarz hisseleri bir grup ya da tek kisi sanal kisiler ve yazılım kodları araciligi ile pazarlayip insanları kandırıyorlar.
Cevap 20.01.2021 20:05

Nugyo; nurol gayrimenkul yatırım oratalklığı. Aslında 20 yıllık bir hissedir. Eski zamanlarda gyo'lar çok sevdiğim hisseler değildi. Bir anda karları yok edebiliyorlar. Kar yokken sert yükseliyor bir bakıyorsunuz bir arazilerini innaılmaz değerlemişler falan. Kısacası ben ekgyo da dahil bu sektörü çok sevmem. Ama destek-direnç tablosunda filtre yaparsanız göreceksiniz, nugyo aralık ayından  beri grafikleri ile dikkatimi çekiyor ve ben de sizlerle paylaşıyorum. 

Son dönem yine ilginç grafik çiziyor. 9.00 üzerinde önemli bir fincan-kulp oluşmakta olduğunu gördüm ve öngörüye aldım. Normalde o fincan-kulp'un karşılığı 10.50 üzerine denk gelir. Ama öyle bir revizeyi yapar mıyım bilemiyorum.

Aynı şekilde beyaz da benzer işler yapıyordu. Hatta çok daha üstünde yapabileceği fiyat hareketleri vardı ama nihayetinde her türlü spekülasyonu ve manipülasyonu görebildiğimiz hareketler yapabildiği için fazla ısrarcı olmadım.

İnanın hiç bir grupta kim neyi nasıl yapıyor hiç ilgi alanım değil. Paylaşım yazılarımda okuyanları hep uyarıyorum. Ama maalesef insanlar kolay, masrafsız kazanç peşindeler. O gruplardaki pazarlamaları da kendileri için hayırlı işler diye düşünüyorlar. Ama bir süre sonra bu gruplarda insanları nasıl kullanıp mağdur ettikleri görülüyor. 

Biz kendi işimize bakalım. Tekniklerini uygun gördüm ve paylaştım.

    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_