Soru - Cevap (Yeni üye arkadaşlar.)

  •  A 
SÜ*** AY*** 14.01.2021 00:56
Konu / Hisse Kodu: Yeni üye arkadaşlar.
Abi baktım ki uyumuyorsun fırsatta n istifade soru sorayım dedim. Zannımca baya yeni üye var. Çok doğru yerdeler.seni yormamak.icin pek soru sormamaya çalışıyorum. Birebir eğitim almaya başladım. Gann ve eliot için ayrı bir ders almam gerekecek. Bizim gibi yeni teknik öğrenen ler için fayda sağlar mı abi?baya karışık konular herhalde?
Cevap 14.01.2021 01:07

Sağlar ama her her hissede her indikatör, formasyon, trend uygulanmaz. Daha doğrusu teknikte gördüğünüz her şey olması gerektiği karşılığı bulmayabilir. Çünkü maalesef hisse derinlikleri yeterli olmadığı için, bazı teknikler suni çizdiriliyor. Zaman zaman bizi bile yanıltıyorlar ki, daha az tecrübeli yatırımcılar çok daha kolay yanıltılabilir.

Ama yine de öğrenmenin zararı olmaz. Kolay gelsin size diyorum.

Tespit doğru. Az uyurum. Sabah 09:00-10:00 arası Ekotürk tv.'den Pelin Yantur ile skype bağlantım olacak. Sabah paylaşımlarıma yetişemeyebilirim diye, işimi azaltayım demiştim. Umarım okuyan arkadaşlar yeni mesaj ve soru sormazlar. Yoksa kötü bir huyum, gördüğüm zaman cevap yazmak istiyorum. Bu da uyku süremi kısaltıyor.

İyi geceler.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_