Soru - Cevap (Lütfen)

  •  A 
Fİ*** YE*** 24.12.2020 12:48
Konu / Hisse Kodu: Lütfen
Aksa ve Netaş konusunda ayni kişi tarafından o kadar çok konuşuldu ki garip bir hava yaratıldı öneri gelse elimiz gitmez oldu. Eminim benim gibi düşünen okuyucular vardır.
Öyle ya da böyle Aksanın uzun vadede performansı ortada Netaş sanırım 7-8 lere düştü inanan ek alım yapardı sonuç zaten ortada değil mi?
Herkese bol kazançlar...
Cevap 24.12.2020 13:39

Maalesef aynen öyle oldu. Bu nedenle beni bile en beğendiğim hisselerden soğumama neden oldular. Neyse yine de en azından netas için hala açık ögörü var.

Tüm üyelerimizden ricam; sorunuz varsa bana iletin. Ama zaten sizler benden çok daha iyi biliyorsunuz ve hatta benim öngörülerimi bile yargılayacak boyuta geliyorsanız, o zaman bana içinde kendi yorumlarınız olan soru yöneltmeyiniz. Zaten kararlarınızı sizler uygulama imkanına sahipsiniz. Farklı düşünüyorsanız yapıp beni dikkat almayınız.

Site benim görüşlerimi paylaştığım bir alandır. Hiç bir üyenin teknik analiz, ya da hisselerle ilgili görüşlerinin, yorumlarının paylaşılacağı platform değildir. Bu konuyu dikkate alarak bana soru ya da mesaj iletiniz. Hisselerin yönü ya da bilançoları ile ilgili yorumlarınızı, duyumlarınızı içeren iletilerinizi ya sileceğim. Ya da sadece sizlere yayınlayacağım. Ben bile hisselerden düşebiliyorsam, üyelerimizin etkilenmesi çok doğaldır.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_