Soru - Cevap (BIZIM)

  •  A 
ÜM*** AT*** 03.12.2020 00:18
Konu / Hisse Kodu: BIZIM
Hocam,Biliyorumki takip listemizde olmayan kağıtlar ile alalakalı yorum yapmıyorsunuz fakat uzun zamandır bir hissede takılıp kaldım ve sizin öngürüleriniz benim için çok önemli ufakta olsa bir yorum yaparsanız çok sevinirim.
Bizim hissesini 17,23 maliyet ile beklemekteyim,yasaklar geldiğinde yükseleceği ümidi taşıdık ama yasaklara rağmen halen yerinde sayıyor, ne yapmam lazım çıkıp arkama bakmamammı lazım,sabır edip beklemekmi?doğrusu nedir acaba?
Saygılarımla
Cevap 03.12.2020 00:36

Benim için primli işlem gören bir hisse. Teknik olarak 17.35'i yeniden görüp kıracak olursa, o zaman yukarı hareketi artar. Ama bunu şimdilik yapar mı bilemiyorum. Destek-Direnç Tablosunda yer alıp-almamasını takip edebilirsiniz. 

Bilanço olarak primli fakat, teknik olarak 17.35 kırılacak olursa, sonrasında 21.00 seviyeleri görülür ve kırılacak olursa büyük fincan-kulp formasyonları oluşabilir. Ama şimdilik bunların olabilmesi için ilk önce 17.35 geçilebilmeli. 15.58 civarı destekleri aşağı kırmayıp yeniden tepki verebilir. Ama taşıyıp taşımama kararı sizin. Şimdilik destek arıyor.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_