Soru - Cevap (netaş)

  •  A 
SE*** KI*** 20.10.2020 17:42
Konu / Hisse Kodu: netaş
22 ekimdeki genel kuruldan bedelli sermaye arttırımı çıkarsa şaşırmam ! Ben bunu şirkete 2019 ağustosta söyledim bu bilanço tablonuz finansman giderleri devam ederse en geç 2020 bedelli sermaye arttırımına gidersiniz demiştim. Böyle bir şey söz konusu değil gündemimizde yok demişlerdi ama genel kurulda çıkacak hissediyorum. Belki bedelli ile hissenin yükselişi başlar. Moda oldu bedelli açıklayan şirketlerin gitmesi. En son kalkınma 42 den 82 gitti.
Cevap 20.10.2020 17:48

Lütfen artık sizden rica ediyorum. Yorum yapmayı bırakın. Beni Netas'tan soğuttunuz. Yani ne kadar çok şey biliyorunuz ama bir türlü doğruyu yapmıyorsunuz. Size daha önce de söyledim, yatırımcı merkezinde konuştuğunuz kişilerin herşeyi bildiğini mi sanıyorsunuz.

Site benim yorum ve paylaşımlarımın sizler tarafından okunması gereken bir platform. Sizlerin çok değerli görüşleri, benden bile engin fikirleri tabi ki olabilir. Ama bunu zaten uygulama serbestisine sahipsiniz. Sitede benzer yorumları yayınlamayacağımı söylemiş olmama rağmen devam etmenizi anlamıyorum. Tekrar ediyorum, bu şekilde yorum yapanların yorumlarını yayınlamayacağım. 

Sonra site herkesin kendi görüşlerini paylaşma alanına döner.

    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_