Soru - Cevap (Uygulama)

  •  A 
İL*** MA*** 26.08.2020 01:08
Konu / Hisse Kodu: Uygulama
Hocam sitenizi uygulama şeklinde yapsanız olmaz mı ? Google store ve appstore dan indirilebilecek bir uygulama yapmak artık kolaylaştı eminim teknik ekip Bunu becerebilir ve bu hup konusu kapanır ios ta çalışmayacak belli biz de iOS dan vazgeçemiyoruz ne yazık ki. Hele hele borsa işi ile ilgilenip bankacılık uygulamalarını aktif kullananlar bence iOS a güvenlik açısından mecburlar. Android de ciddi güvenlik zaafları var
Cevap 27.08.2020 21:21

Bu sorunun cevabı gecikti. Çünkü arkadaşlara iletmiştim. Cevaplarını bekliyordum. Gelen cevap şu şekilde;

Merhaba Aydın Bey.
 
Burada önemli olan sizin istekleriniz. Android ve iOS uygulaması istiyorsanız bu uygulamaların tam olarak nasıl çalışacağını ve içinde neler olacağını iletmeniz halinde her 2 platform için de teklif verebiliriz.
 
Uygulamada sadece borsaanalizci.com sitemiz açılsın bir de HUP çalışsın derseniz ise Apple iOS tarafı onda da sorun çıkarıyor. Sadece internet sitesini gösteren uygulamaların App Store'da yayınlanmasına izin vermiyor. Apple'a özel birkaç menü de olmalı uygulamada yani. 
 
NOT: Android ile iOS arasında günümüzde güncel sürümleri değerlendirildiğinde güvenlik açısından pek bir fark olduğunu düşünmüyoruz.
 
Bilgilerinize sunar,
İyi çalışmalar dilerim.
 
             Gördüğünüz gibi, düşündüğünüz şekilde sadece sitemizin ve HUP'un uygulamasına uygulama yapılamıyormuş.     Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_