Soru - Cevap (Zoren)

  •  A 
İL*** MA*** 18.08.2020 18:08
Konu / Hisse Kodu: Zoren
Hocam bu hisse fincan kulp yapmış ve düşeni kırmış değil mi? Haftalık ve aylık takasında deniz yatırımın 60 milyon lot hisse aldığını görüyorum. Teknik olarak da olumlu gördüm. Şu sıra böyle hisse bulmak biraz zorlaştı. Ayrıca kap da güzel haberler de var bunun için sormak istedim.
Bu arada SPK uyuyor mu hocam klgyo da olan durumu görüyorsunuz sanırım değişik Twitter hesapları hisse taban taban giderken millete tut diyor. Bir de üstüne hakaret ediyor. Umut sarı vs... Gerçi ky bunu hakediyor.
Cevap 20.08.2020 01:21

Şu an bir fincan-kulp yok. Ama kısa vadeli düşüş kanalını yukarı yönlü kırmış. Ama yükseliş sınırlı kalıp yeniden geri dönebilir. 2.94 yukarı kırılırsa o zaman işler pozitif yönlü değişir. Bunun dışında başka bir şey söyleyemiyorum. Ekstrasını hak edecek bir bilançosu yok.

Her şeyi SPK'dan beklemeye gerek yok. SPK sosyal medya hesapları konusunda uyardı. İlgili bir çok kişiye ceza verdi. Hatta bazı hesapları takip etmeyi bile suç diye tanımladı. Artık kişiler kendilerine çeki düzen vermeli. Göz karartıp böyle kişilerin peşlerine takılıyorlar. Hisseler çıkarken iyi. Ama işler terse dönünce mağdur edebiyatı doğru olmuyor.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_