Soru - Cevap (çöküşe cevap)

  •  A 
SE*** ER*** 07.08.2020 12:23
Konu / Hisse Kodu: çöküşe cevap
Aydın üstad sıralı tüm gap ve destekleri yazmış, defalarca %50 nakitte kalın demiş, her gün beklenti yazılarında olası riskleri anlatmış buna rağmen laf söylüyorsanız pes derim; uzun zamandır bende takip ederim Aydın üstadı, beklenti ve öngörüleri bu kadar isabetli olana pek rastlamadım. iyi ki varsınız Aydın üstad.
Cevap 07.08.2020 20:59

Çok teşekkür ederim. 

Benim eleştirilere açık olduğumu bilirsiniz. Sadece sitem edilen uyarıları üzerine basa basa yapan biri olarak bunun adresi ben olmamalıydım. Ama piyasalarda sert düşüşlerin paniği ile bunlar olabilir. 30 yıl oldu aşağı yukarı olur bunlar. Muhtemelen yazılarım okunmamış. Yazıları okumak bazen zor gelir hemen alsat hanesine bakılır. Belki öyle olmuştu. Olsun önemli değil.

Nihayetinde bugünkü tavanlar için de uyarmadınız diyecek varsa, Allah'tan beklenti yazımda tavanlayan hisselerin ön uyarılarını da yazdım. Sadece arada % 1000 lik swap faizi dengeleri bozdu. Bunu tahmin etmek kehanet olur. Çünkü karar vericilerin dünyadaki en yüksek swap faizi uygulayacağını tahmin etmek mümkün değildir.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_