Soru - Cevap (netaş)

  •  A 
SE*** KU*** 13.07.2020 15:02
Konu / Hisse Kodu: netaş
aydın bey netaş kar amacı gütmeyen bir şirket mi ? müjdat bey diyor ki yönetim kurulu başkanının değişmesi olumlu fakat kendisi yıllardır ceo olarak çalışmakta ! ulak da fikir babası biziz ama ortaklığımız yok diyor ! 1 haftada 3. kez ekrana çıktı hisse üzerinde baskı oluşturdu önce herhalde canlı yayından çıkıp kendisi başına oturdu yükseldi :D tabi şaka bu. 5g de de bunu devlete mal edeblir mi yine = ?
Cevap 13.07.2020 15:25

Ulak konusu benim de kaç yıldır cevabını aradığım eleştirimdir biliyorsunuz. 

Netas tabii tüm borsa şirketleri gibi kar amacı ile çalışmalı. Ama şu ana kadar kötü bir süreç geçirdiği kesin. Ben konuşmalarından karla yılı bitirmeye odaklandıklarını, gerekli her türlü alt yapı ve planlamayı bitirdiklerini. Bundan sonra Netas'ın çok daha iyiye gideceği görüşünde olduklarını anladım. Ben de aynı görüşteyim. 15.geçilirse 16.59 direnci önemli olacak. Ben her iki direnci de kırmak hazırlığında gibi görüyorum tekniklerini. Ama kendileri diyor işte, Ulak'ta fikir babası Netas olmasına rağmen şirket yancı konumuna sokuldu. Hatta o bile tam değil. 

Umarım siber güvenlik, fiber alt yapısı gibi bir çok alanda çok hızlı bir bağlantı sürecine giriyor oluruz. Tekniklere bakınca böyle olmasını bekliyorum.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_