Soru - Cevap (Doco kfein aksa)

  •  A 
ZA*** TE*** 13.07.2020 13:44
Konu / Hisse Kodu: Doco kfein aksa
Hocam doco ve kfein yüzümüzü güldürdü zarardan çıktık en azından nakit elimde olmadığı için bunları nakite geçirmek iyi olur mu? Aksa da umarım böyle bir hareket yapar böyle bir hızlı bir yükseliş bekliyor musunuz aksadan?umarım yükseliş trendine yine girmiştir BİST. O boşlukları kapatır diye çekiniyorum
Cevap 13.07.2020 14:20

Değerli Üyeler,

Hepiniz artık bu kurala alışın! SPK yatırım danışmanlığı yetkisini aracı kurumlar, bankaların ilgili birimleri ve portföy yönetimi şirketlerine vermiş. Her lisansı olan sektörün en eskilerinden biri olsam da, bireylere yatırım danışmanlığı yetkisini yasaklamış. Bu nedenle ben birebir sizlerin almanız gereken kararlarınıza karışmam. Görüş belirtmem. Görüşlerimi en açık ve net hali ile, detaylı izahlar yaparak yazarım. Teknik kısımları da ilgili tablolarda çok detaylı ve açık paylaşırım. 

Öngörülerim açık ise geçerli olduğunu biliyorsunuz. Bunun dışında kararlarınıza karışmam. Bu sorularınızın cevaplarında alınması gereken kararları sizler alacaksınız. Hisselerle ilgili de görüşüm zaten belli:)


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_