Soru - Cevap (Para kazananlar hiçmi malda yakalanmıyor)

  •  A 
AH*** ER*** 13.07.2020 12:03
Konu / Hisse Kodu: Para kazananlar hiçmi malda yakalanmıyor
Çok merak ediyorum tabiki illaki bizde kazandık ama en çok ttrak içim gidiyor 94 TL oldu acaba dahala elinde tutan varmıdır, ya forumda keşke üyeler ile muhabbet etsek böyle bir şey olsa bende doco da zarardayım ama kesinlikle satmam, zaten sayenizde zararda iken bile beklemeyi öğrendik yardımlarınız için teşekkürler ve şimdiden iyi tatiller hocam
Cevap 13.07.2020 12:16

Burası muhabbet sitesi değil ki arkadaşlar. Öyle olan sosyal paylaşım alanlarını görüyorsunuz, yatırımcıları avlama alanı oluyorlar. Sizlerin güvenliği için buna hiçbir zaman müsade etmem.

Sitemiz sizlerin görüşlerini, duyumlarını paylaşma yeri değil. Sitenin amacı da bu değil. Tecrübesi 30 yıla yaklaşmış olan, sektörde her türlü lisansa sahip olan benim öngörü ve beklentilerimin paylaşıldığı alan. Benim kim olduğum, sitenin istatistiklerinden ve arşivde yer alan paylaşımlarımdan da belli. Sizleri manipülatörlerden korumak için bu kuralda esneme düşünmüyorum. 

Sonuçta ben yazdıklarımla bir sorumluluk alıyorum. Kim olduğum belli. Ama sizler kimsiniz, bugün var yarın belki yoksunuz. Belki topluluğu amaçlı bir algı için kullanma niyetiyle buradasınız bunu kimse bilemez. 

Bu nedenle birbirinizle konuşmak için burası adres değil. Yazdıklarım ve paylaştıklarıma ikna olduğunuz kadar katılır, kendi kararlarınızda referans olarak yararlanabilirsiniz. Bu kural bozulursa, kimin neden dediğini bilmediğimiz paylaşımların yapıldığı ve manipülasyonlara maruz kalacak bir site oluruz. 

Böylesi daha iyi.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_