İletişim

  •  A 
AY*** TO*** 24.11.2022 15:59
Düşeceğini bilseniz, zaten tüm açık öngörülerinizi de hep anlık fiyattan kapatırdınız. Maalesef hisse sepeti yapıp, kenarda da nakit tutma alışkanlığı yok, bu nedenle at yarışı oynar gibi yatırım yapılıyor. Öyle olunca, düşünce de sitem edenlerin olması normal. Diğer üyeler kızmasın ama, bu şekilde terste kalanın da kendi suçu. Her işin bir yolu yordamı var. Siz de kahin değilsiniz sonuçta. Kararınız ne olursa olsun, kendinizde suç bulmayın, kendinize haksızlık olur, gece gece çalışıyorsunuz hep
Cevap 24.11.2022 16:13

Mesele gidecekse içinde olmak, düşecekse dışında kalmak ve nakitte bulunmak. Bunu devamlı bir şekilde başarmak için uğraşıyorum. Yoksa sitede sitem falan zaten pek olmuyor gördüğünüz gibi. Olanlar da zaten konuyu anlamak için yapıldığından gayet doğal. 

Benim derdim sizlerden gelen mesajlardan ziyade kendim oluyorum genelde. Kendim ikna olmalıyım önce. Ama böyle zamanlarda bu ikna olma durumu çok fazla acabalar ve sorgulamalar gerektiriyor. Sanki ben her şeyi önceden görmem gerekirmiş, sizleri muhakkak korumam ve her yükselişte de kazandıran olmam  gerekirmiş gibi hissediyorum. Bu da çok yorucu oluyor. Bu yazıları bile şu an uzatıyorum ki, tekniklere bakmayı geciktireyim, belki arada realizasyon gelirse öngörü vermemiş olurum diye:))

Belki de 12 yıla ulaşmış olan site geçmişi beni bu baskı altında tutuyor. En az geçmişin ortalamalarını-başarısını sağlamak için uğraşıyorum. Bakın bir iki satır daha bir şeyler yazsam endeks eksiye dönecek rahatlayacağım:))

    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_