İletişim

  •  A 
SE*** BI*** 10.06.2021 00:21
murat bey selam
aldım gene bi üç aylık geçen senede almıştım
geçen sene hiç faydasını görmedim analizleriniz bi da aldım bu sene geçen sene her al dediğinizi almaya çalıştım bu sene cesaret edemiyorum iyiki etmiyorum geçen sene tekfen aldırdınız hala duruyor biliyorsunuz değilmi al verdiğiniz an çakıldı bu sene farklı taktikteyim al verdiklerinizden uzak duruyorum bilginiz olsun istedim sonuç olarak gene para bayıldım sizin al dediklerinizi almıyorum anlatabildim umarım

saygılar
Cevap 10.06.2021 08:25

Günaydın.

On yıllık sitemde zaman zaman eleştiriler alırım. Bu gayet de doğaldır. Yatırımcıların girişleri farklı zamanlara denk gelir. Ülkemizdeki gelişmeler malum, her an hiç beklemediğimiz işler olabiliyor. Keşke tüm öngörülerimiz hiç gecikmeden gerçekleşse. Ama maalesef bu olmuyor. Bazen de ben başarısız oluyorum.

Lakin ilk kez böyle bir yaklaşım görüyorum! Benin tersime parite yapmak değişik bir yatırım tarzı. Allah'tan sitede her şey kayıtlı. İnsan kendisi bile inanacak yoksa bu eleştirilere!

Kayıtlara baktım, ilk kez 05/07/2020 - 05/10/2020 arasında üyelik yapmışsınız. Sonra ise ikinci yani şu an devam eden üyeliğinizi 18/05/2021 tarihinde başlatmışsınız. Hayırlı olsun. Umarım hayırlı olur. 

Neyse detaya devam edelim biz!
              Geçen yıl sizin üyeliğiniz döneminde tam 91 öngörü yapmışım. İçlerinde açık bekleyen hiç öngörüm yok. Bu 91 öngörünün sadece 2 tanesi gerçekleşmemiş. İçinde de tkfen yok. 

Tkfen ise, üyeliğiniz esnasında üç kez öngörü listesine girmiş. Sırası ile % 13.30, % 25,83 ve % 30,32 gerçekleşme oranları ile kapanmışlar.

Sitede hisse ve tarih filtreleri yaparak bu yazdıklarımı teyitleyebilirsiniz. Kısacası bunları yazdığınız iyi oldu. İnceleyince çok başlarılı bir dönem geçirmişiz. Keşke her zaman bu derece başarılı dönemler olsa. 

Yani maalesef yazdıklarınız geçen yıl için gerçekleri yansıtmıyor. Neden bunları yazdığınızı anlamış değilim. Ama yine de umarım faydamı görürsünüz. Çünkü amacım faydalı olmak. 

Ancak, 18/05/2021'de başlayan üyeliğiniz sonrası 25 öngörü yapılmış ve maalesef çoğu açık. O da malum gelişmeler yüzünden. Umarım gecikmeden hepsi gerçekleşir. Ama içlerinde hiç tkfen öngörüsü yok.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_