İletişim

  •  A 
HA*** SÖ*** 11.02.2021 11:43
Açık öngörülerinizdeki beklentilerinizin devam ettiğini biliyorum sabaha destek dirençte parsan paylasiminizi gördüm teşekkürler. Sizin bilgi ve tecrübenize güvendiğim için panik ve endişeler çok eskide kaldı ama hala % 50 nakitte kalmayı ve kademeli alışın zamanlamasını beceremedim. Tecrübe böyle birşey sabretmesinide öğreneceğiz kaçan balık büyük olur misali varsın kacsin yenisine kismet deyip kaptanin seyir defterini takibe devam edeceğiz:) zamanınızı aldım kusura bakmayin iyi calismalar
Cevap 11.02.2021 12:25

:)) rica ederim. Teşekkürler.

İnanın çok git-gel yaşıyorum ben de. Destek-direnç'te gördüklerimi korkmadan yeni öngörü olarak mı yapsam, yoksa tam böyle düşündüğüm anda gelecek bir realizasyona mı yakalanırız diye her saniye kendimle mücadele ediyorum. 

Sizler teknik paylaşımlarımı referans alabilirsiniz. Belki de bu sefer hatalı düşünüyorum. Ama benim kriter seviyelerim belli. 1.560 ve sonrasında 1.582 üstünde kapanışlar olacak mı, olmayacak mı. Bu seviyelere yaklaşabilir ama tam geldi kırar mı derken bir anda satışlar da gelebilir. 

Bu ikilem hakikaten çok zor. Fırsat kaçırmakla, para kaybetmek farklı şeyler. Almadınız ama çıkarsa fırsat kaçar. Aldınız ama düşerse para kayıpları yaşanır. Onun boyutu ve süresi konusunda sorun var bu sefer! Geçen sefer olası düşüş seviyelerini de yazmış ve bu seviyelere doğru inince de yeni öngörülerimi yapmaya başlamıştım. Ama şimdi beklediğim satışlar gelirse, daha derin ve daha uzun sürecek bir realizasyondan çekindiğim için böyle ikilem yaşıyorum.

    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_