İletişim

  •  A 
İL*** ŞA*** 24.12.2020 17:25
Aydın Bey, Merhabalar
Daha önce yayınlamış olduğunuz bir mesajda internet sitesinde bir güncelleme yapacağınızı söylemiştiniz diye hatırlıyorum.
Bu konuda bir önerim olacak müsaadenizle.
AL/SAT menüsünde yer alan tabloda grafik koyulabilir ise sizin bakış açınızla grafik üzerinden teknik analiz tarafını öğrenmeye, geliştirmeye teknik görünümlerini anlamaya çalışırız.
Benimki sadece bir öneridir. Uygulanabilirliği konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip değilim. Emeklerinize Sağlık...
Saygıla
Cevap 24.12.2020 20:13

Bu talep gelmişti. Not ettim ve ilettim. Eğer çok yük yaratmayacaksa olabilir. Ama bana çok zaman kaybı yaratır. O nedenle yapar mıyım şimdilik emin değilim. Bugün kahvaltı yapmaya vakit bulamadan akşam yemeği yedim. Hala ekranı bırakıp kalkamadım. Çok yorgunum. Teknik öyle pat diye görülen birşey değil. Hoş ben 5 sn.yede genelde gördüğümü sonra daha detaylı inceleyip paylaşıyorum. Ama yine de ek bir işe totalde çok zamanımı alabilir. Sonra da teknik analiz sorularının arkası kesilmez. İyisi mi teknik analiz için özel dersler alabilirsiniz. Geçen gün bir arkadaşımız yazmıştı sanırım 5.000 TL istemişler eğitim için.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_