İletişim

  •  A 
SÜ*** AY*** 02.12.2020 01:06
Valla abi burdaki fiyat çok ucuz. Kesinlikle burada bence paradan ziyade hizmet veriyorsun bizlere.gecenin bu saatinde ayaktasin. Hakkın ödenmez.bu gün eğitim için bir kişiyle görüştüm. Birebir ders almak için 5000 TL dedi. Sen bize 35 yıllık tecrubeni çok cüzi bir rakam karşılığında 1 yıl boyunca sunuyorsun. Allah senden razı olsun.
Cevap 02.12.2020 01:20

Ben bunların hepsinin farkındayım. Ama derdim, gücüm yettiği süre boyunca olabilecek kadar sayıda kişiye temiz bilgi aktarabilmek ve bir profesyonelin gözüyle olaylara bakmalarını sağlamak. Hisse fiyatlarının birçok hisse dışı olaylardan nasıl etkilendiğini gösterebilmek için çabalıyorum. Günü geldiği zaman ben olmadan da olayları benim gibi objektif ve detaylı görebilmelerini sağlamak için uğraşıyorum. Eğitim sadece adına eğitim denen aktarımlarla olmaz. Sitede on yıldır paylaşılanları objektif gözle inceleyecek olursanız, aslında çok ciddi bir finansal okuryazarlık eğitimi verildiğini görürsünüz.

Allah, bana katlanan, bazen yorgun düşmemin yarattığı tavrımı hoş gören sizlerden de razı olsun. Bu arada henüz 35 yıl olmadım tecrübe olarak:) 1989 yılında ilgilenmeye başladım. 1992 yılında sektöre bir çalışan olarak girdim. Profesyonel tecrübem 28 yıl diyebiliriz.

İyi geceler.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_