İletişim

  •  A 
SE*** KI*** 26.08.2020 02:07
Biliyor musunuz Aydın abi okul açılsın seminerler başlasın istemiyorum ! 24 Ağustos’ta seminerlere başladık 2 gündür okula gidiyoruz. Herkes Serkan borsa ne çıktı aklımıza sen geldin parayı 3-4 katlamışsındır borsa çok çıktı bir komşum hayatı boyunca alamayacağı milyonluk ev parasını kazanmış ömür boyunca çalışsa alamazdı sen çok eski borsacısın sen daha çok kazanmışsındır aklıma sen geldin diyen bayan arkadaşıma ne demiş olabilir acaba ? Tabiki sustum
Cevap 26.08.2020 02:18

Bayan değil, kadın demek gerekiyor. Arkadaşınıza bayan demeyin sakın.

Acaba tavan tavan giden hisseleri tavandan alanlar kim? Yok yani borsada herkes kazandığı için mi acaba borsa Dolar bazında 1/3'den daha düşük düzeyde. 

Genelde öyle olur komşunun tavuğu komşuya kaz görünür. Ben de verdiğiniz örneğin tam tersi manipülatif yükselişlerin sonrasında enkaz olan, evini kaybeden, eşinden bu nedenle boşanan o kadar çok kişinin hocam bana yardım edin mesajı attığını gördüm ki sormayın. Keşke o uçan hisselerde yer alsaydınız. Ama mümkün mü ki? Bu ancak o uçan hisseleri elinizdekileri almadan alsaydınız mümkün olurdu. Yoksa ısrarla değiştirmemekte direnince nasıl o hisseleri alabilirdiniz ki zaten. Sonra da hata yapan ben oluyorum!


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_