Hisse Yorum Soruları!

02.02.2021 20:14
 •  A 

Değerli Üyeler,

Sizlerden hisselerle ilgili yorum soruları geliyor. Benim ne düşündüğümü, bir beklentim olup-olmadığını vs. soruyorsunuz. Üyelik Sözleşmesi ve soru paneli üst uyarı notunda da göreceğiniz gibi, bu tarz hisse yorumu yapmıyorum. Sadece temel ve teknik analiz çalışmalarıma göre, kendi uygun gördüğüm hisselerle ilgili paylaşımlarımı, sitedeki sizlerin de bildiğiniz tablolar vasıtası ile paylaşıyorum. 

Kabul edersiniz ki, onlarca üyemizin her biri kendi aklına takılan hisseleri bu şekilde sorarsa, ne yetişmem mümkün olur, ne de site objektif kalır. Lütfen benim paylaşımlarımı dikkate alınız. Bana bu tarz sorular iletmeyiniz.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_


 • 31.01.2021
  17:45

  Yeni yıla girerken site ücret güncellemesi yapacağımı ilan ettim. Mevcut üyelerimin üyelik sürelerinin bitişi dikkate alınmadan, eski üyelik bedeli ile üyelik yenilemesi yapabilme imkanları olduğunu bildirdim. Ki, geçmiş ücret artışlarında da her zaman ... Devamı »

 • 29.01.2021
  09:43

  Değerli Üyeler, Lütfen akşamları siteden çıkış yaparak siteyi kapatın. Güne başlarken yeniden giriş yapıp, sonrasında HUP'u yeniden aktif ediniz. Bazı üyelerde siteden düştükleri için de HUP bildirimi alamama sorunu yaşanabilir. Son olarak, bug... Devamı »

 • 27.01.2021
  23:53

  Şimdiden bilgi vereyim, muhtemelen bu düşüş konuşulacaktır. Yazılarımda yazdıklarımı sözlerimden duymak isteyenleriniz olursa diye bilginize sunarım. İyi geceler. Devamı »

 • 21.01.2021
  14:34

  Kendimi bildim bileli en sevdiğim ritüellerimden birisi sabah, öğlen ve akşam bir Türk kahvesi içmektir. Şimdilerde bu sayıyı ikiye düşürdüm. Öyle ki, yedek subay askerlik yaparken, tatbikatta bile yanımda iki kişilik fincan takımım vardı. Arazide, dağda bil... Devamı »

 • 21.01.2021
  14:02

  PPK Haftalık Politika Faizlerini % 17'de sabit bıraktı. Devamı »