Sitedeki Düzeltilmeye Çalışılan Aksaklıklar!

18.12.2018 08:08
 •  A 

Günaydın Arkadaşlar.

Siteyi farklı bir sunucuya aktarırken ilgili arkadaşların bana söylediklerine göre sunucuların versiyonlarının öncekinde oldukça eski, yenide ise güncel olmasından kaynaklı uyumsuzluk yüzünden bazı aksaklıklar yaşadık ve yaşıyoruz. Bunları tespit ettikçe sırası ile düzeltmeye çalışıyorlar. Sizlere yaşattığımız bu aksaklıklardan ötürü anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Yaşanan ve Düzeltilen Aksaklıklar!
           1-Türkçe yazı karakteri sorunu. (Düzeldi)
           2- Şifre hatırlatma sorunu (Düzeldi)
           3- Site üzerinden mail ile cevaplama(Bu sorunu siz fark etmediniz. Bazılarınıza cevaplarımın gecikme sebebi idi.Düzeldi)
           4- Site Saat uyumsuzluğu.(Sürüyor. Sitedeki saat 3 geriden geliyor. Beklenti yazısı ve destek-direnç tablosunda manuel olarak değiştirip güncelliyorum. Kısa sürede çözülecek artık)Çözüldü!
           5- HUP sorunu. (Sürüyor. En önemli aksaklık bence bu. Sitede yapılan her paylaşım HUP denen Hızlı Uyarı Penceresi ile iphoneler dışındaki android cep telefonlarında ve lap toplarda sesli ve görsel bir uyarı mesajı verir. Bu konuda aksaklıklar var. İlginç olanı aynı marka telefonlarda bazılarına uyarı gelirken bazılarına gelmemesi! Ben samsungS6 edge kullanıyorum. HUP özelliği hem telefonumda, hem de HP lap topumda sorunsuz çalışıyor. Ama sizlerden HUP uyarılarını alamadığınız mesajları alıyoruz. Çözmeye çalışıyoruz.)

Henüz düzeltilmemiş tüm aksamaları düzeltmeye çalışıyoruz. Lütfen bizlerin gözlerinden kaçan başka bir aksama varsa iletiniz.

    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_


 • 17.12.2018
  10:07

  Sanayi üretimi Ekim ayında yıllık %5.7 azaldı. (Önceki; % -2.7) TÜİK Sanayi Üretimi Ekim ayında aylık %1.9 azaldı.(Önceki; %-2.7) Beklentilerden daha yüksek düşüşler görülüyor. İşsizlik oranı Eylül ayında %11.4(Önceki; %11.1) Devamı »

 • 13.12.2018
  14:00

  Para Piyasası Kurulu % 24 olan haftalık politika faizlerini değiştirmedi! Devamı »

 • 12.12.2018
  13:28

  Cumhurbaşkanımız az önce yaptığı konuşmasında bir kaç gün içerisinde Suriye'de Fırat'ın doğusunu terörist yapılanamdan temizleme harekatını başlatacağız dedi! Açıklama ABD ile ilgili gerilimlerde yeni boyut yaşatacağı için kur ve faizlerde yeni ... Devamı »

 • 10.12.2018
  10:00

  GSYİH üçüncü çeyrekte %1.6 arttı! TÜİK Beklenti % 2'nin altında gelmesine rağmen, en azından küçülme olmaması resesyona riskini bu ay için ötelemiş oldu. Bununla birlikte ekonominin her alanında ciddi bir daralma yaşadığımızı görüyoruz. Devamı »

 • 05.12.2018
  08:53

  Arkadaşlar, 15:30'a kadar ekran başındayım. Bedelli Sürprizi! Akbank'ın açıkladığı 3 Milyar bedelli sermaye artışı kararı akbnk ve dolayısı ile bankacılık sektörünün sert değer kayıpları yaşamasına neden olmuş. Belki dünden... Devamı »